free portfolio site templates


Časté otázky

Dostanete až 90 % z ceny nemovitosti.

Peníze vám zašleme do 24 hodin od podepsání smluvy.

Vykupované nemovitosti musí být stále v majetku prodávajícího. Zástavy, břemena, popř. jiné právní vady nejsou překážkou výkupu. Výkup je možný jak u nemovitostí a bytů v osobním vlastnictví, tak u bytů družstevních.

Je určen pro klienty, kteří z vážného důvodu na prodej opravdu spěchají a nemají čas zprostředkovaně nemovitost prodávat. Jedním z mnoha častých důvodů je exekuční řízení, výhodná koupě jiné nemovitosti, spory v rodině apod.

Z výše uvedených důvodů, ale i z mnoha dalších, může být výkup za hotové pro majitele výhodný. Naše společnost nejenom že uhradí dohodnutou částku rychle a operativně, ale také zařídí veškeré nutné formality spojené s prodejem nemovitosti a uhrazením případných dluhů. Je finančně rozumnější nemovitost nebo byt prodat sice s výraznou ztrátou oproti tržní hodnotě, avšak nepřijít tím o svůj nemovitý majetek kvůli nepoměrně menšímu dluhu než je tržní hodnota majetku. Na takové konkrétní případy narazíte při různých dražbách opravdu často.

Vychází se z tržní hodnoty. Z této tržní hodnoty naše společnost vyplácí od 80% do 90% tržní ceny. Pokud se jedná o vzdálenější lokalitu, horší stav nebo nemovitost v rekonstrukci, jsou procenta nižší. Přesná suma je určena až po fyzické prohlídce pracovníkem společnosti a zjištění právních závad. Naše realitní kancelář ve spolupráci s právníkem je schopna většinu právních vad vyřešit.

Kontaktujte nás

725 293 655
pomoc@vykuprychle.cz

Dejte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme

Zadáním e-mailu souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení.
Ale nebojte, nečeká vás žádný spam.

Vykuprychle.cz

Alter Ego spol. s r.o. , Husitská 344/63, 13000 Praha 3-Žižkov, Česká republika,  IČ: 47670177, DIČ: CZ47670177

Zásady ochrany osobních údajů

© Copyright 2018 Vykuprychle.cz - Všechna práva vyhrazena